Indywidualne sklepy internetowe - nazywamy sklepami internetowymi szytymi na miarę. Oferta MIMO.PL to wyspecjalizowane sklepy internetowe dla każdej branży. W ciągu 10 lat swojej działalności wykonaliśmy kilkaset indywidualnych sklepów internetowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy

Sklepy Internetowe Łódź

O nasOfertaPortfolioPromocjePracaOpinieKontakt
 

Sklepy Internetowe Łódź » Poradnik - Sklepy Internetowe » Jak wyeksponować produkty w sklepie internetowym

Jak wyeksponować produkty w sklepie internetowym?

Produkty w sklepie internetowym możemy wyeksponować na wiele sposobów w zależności od tego co chcemy uzyskać. Dobrym sposobem na wyeksponowanie wybranych produktów w sklepie internetowym jest zastosowanie tzw. modułów.
Moduły są to dodatkowe elementy widoczne dla każdego na stronie głównej Twojego sklepu internetowego zawierające poszczególne produkty, które chcesz w nich wyeksponować.

Takimi modułami mogą być:
1. nowość / nowości – sklep internetowy można zaprogramować tak żeby w tym module pokazywała się zawsze określona ilość tylko nowo dodanych produktów do sklepu. Sklep można również ustawić skle w taki sposób, że sami będziemy wybierać które produkty mają się pokazywać w module "nowe".
2. hity / najlepiej sprzedawane – w tym module możemy wyeksponować najlepiej sprzedawane produkty w naszym sklepie. Dzięki temu, że moduł ten jest widoczny na pierwszej stronie Twojego sklepu możemy jeszcze bardziej podnieść ich sprzedaż. Na  odwiedzających sklep działa też w tym przypadku zjawisko zwane owczym pędem. Widząc, że dany produkt jest kupowany przez wielu ludzi też chcemy go zdobyć. Po za tym jeśli dużo obób kupiło dany produkt to znaczy, że musi być dobry i naprawdę warto go kupić. Podnosi to nasze przekonanie, że jeśli i my zakupimy dany produkt to się na nim nie zawiedziamy. To zjawisko w psychologii nazywane jest ..... musze sobie przypomnieć
3. promocja / przecena – w module tym możemy zaprezentować produkty przecenione z naszego sklepu. Jak wiemy przecena jest skutecznym chwytem marketingowym polegającym na
4. polecane -
5. wybrane / top baner – przesuwające się na górze strony wybrane produkty. Jest to jedna z odmian modułu polecane. Różni się od niego sposobem zaprezentowania produktu. Moduł wybrane / top baner  jest ruchomy i  bardziej efektowny.


Jak wyeksponować produkty w karcie produktu
1. produkty powiązane – kiedy w naszym sklepie ktoś już się zdecyduje na kupno jakiejś rzeczy i przejdzie z nią do kasy to możemy mu w tym momencie zaprezentować produkty, które warto byłoby dokupić do już wybranej rzeczy przez niego. Dzięki modułowi powiązanych produktów możemy pokazać Klientowi  zdecydowanemu na zakup czegośco może sobie do tej rzeczy co wybrał jeszcze dokupić co może mu się jeszcze przydać.