O nas Oferta Portfolio Promocje Praca Opinie Kontakt
 

FAQ

MIMO :: Najczęściej zadawane pytania:

Ile kosztuje strona?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć tylko w jeden sposób: "nie wiemy". Pytanie zadane w ten sposób jest zbyt ogólne. Na koszt strony składa się wiele szczegółów technicznych. Bez rozmowy na temat Państwa oczekiwać od swojej strony, nie możemy ocenić ile będzie warte jej wykonanie.

Dlaczego inna firma robi strony taniej/drożej?
Zbierz oferty od innych firm a później porównaj oferowaną przez nie jakość do proponowanej ceny. Następnie zapoznaj się z naszą ofertą. W ten sposób znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Czy sprzedajemy takie same projekty innym klientom?
Nie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nie staramy się szukać dla niego odpowiedniej "szufladki". Wychodzimy z zalożenia, że każdy klient jest niepowtarzalny i to my powinniśmy dostosować się do niego, a nie on do nas (naszego, gotowego oprogramowania)

Czy wystawiamy fakturę VAT?
Tak
.

Czy opłata za wykonanie mojej strony WWW jest jednorazowa ?
Tak.
Opłata za wykonanie i wdrożenie strony WWW jest jednorazowym wydatkiem.
Wykonując dla Ciebie stronę WWW, kwotę jaką za nią zapłacisz ustalamy wcześniej i jest ona poparta umową. To daje Ci gwarancję o niezmienności warunków finansowych jak i pewność dotrzymania terminów.
Za wykonaną stronę WWW płacisz tylko raz, po tym fakcie stajesz się jedynym jej właścicielem i możesz nią rozporządzać według uznania.


Czy od razu płacę za moją stronę WWW ?
Nie.

Zanim zapłacisz nam za wykonaną dla Ciebie pracę, przedstawimy Ci pod ocenę dwa projekty graficzne według których będziemy chcieli wykonać Twoją stronę. Biorąc pod uwagę Twoją opinię i sugestię dopracujemy jeden z projektów i doprowadzimy go do stanu ostatecznego wyglądu Twojej nowej strony. W chwili gdy zaakceptujesz projekt podpisujemy umowę na wykonanie Twojej strony, w dniu podpisania umowy wpłacasz nam gotówką 50% wartości wcześniej ustalonej kwoty. Po zakończeniu prac wpłacasz nam pozostałą część a my umieszczamy Twoją nową stronę WWW na wskazanym przez Ciebie serwerze lub jednym z naszych serwerów.

________________

Czy ilość podstron ma wpływ na cenę ?
Nie.

Jeżeli Twoja strona będzie tylko wizytówką firmy z pod stronami poświęconymi działalności firmy, ofercie, pracownikach i lokalizacji czy też będzie obszernym serwisem informacyjnym z setkami artykułów cena pozostanie ta sama.

Wykonując dla Ciebie stronę oddajemy Ci do dyspozycji panel administracyjny strony gdzie możesz dodawać nieograniczoną liczbę podstron podzielonych na kategorię i pod kategorię takie rozwiązanie nazywane jest systemem CMS (z ang. Content Managment System) czyli System Zarządzania Treścią.

Wpływ na cenę Twojej strony mają różnorodne funkcjonalności jakie chcesz na niej uruchomić np. aktualności, galeria zdjęć, newsletter, katalog produktów, zarządzanie banerami, ogłoszeniami itp.

Cena uzależniona jest także od elementów graficznych umieszczonych na stronie np. animacji FLASH, wykorzystania komercyjnych zdjęć, itd.
________________

Co dostarczyć do przygotowania mojej strony WWW ?
Najlepiej wszystko co chcesz umieścić na stronie.

Gdy zaczynamy projektować układ graficzny Twojej strony najbardziej potrzebujemy szczegółowej rozpiski tego co ma być umieszczone na stronie, najważniejszą rzeczą jest dostarczenie nam logo lub wskazanie kolorystyki i stylu w jakim mamy je wykonać.

Firmowa strona WWW jest odzwierciedleniem Twojej firmy w sieci, jeżeli posiadasz już jakieś materiały reklamowe z których jesteś zadowolony dostarcz je nam, przełożymy je na Internet.

Prosimy również pamiętać, że opracowując Twoją stronę dopiero poznajemy Ciebie i Twoją działalność, nie znamy Twoich największych atutów i informacji niezbędnych dla Twoich klientów, musisz wiedzieć dokładnie co chcesz przekazać odwiedzającym Twoją stronę, najlepiej spisz na kartce wszystko co mówisz swoim klientom bo internauci to przecież też ludzie ;)
________________

Czy wykonując stronę rejestrujecie ją w wyszukiwarkach ?

Tak.

Jednak proces rejestracji czy pozycjonowania w wyszukiwarkach objęty jest odrębnym zamówieniem, którego koszty nie są wliczone w wykonanie strony WWW.
_____________

Co oprócz strony WWW możecie jeszcze zrobić w zakresie Internetu ?
Zapraszamy do działu Usługi, prezentujemy w nim szczegółowo naszą ofertę.

- Sklepy internetowe - od małych butików po potężne wielopoziomowe systemy sprzedaży
- Marketing internetowy - promocja i marketing stron internetowych, pozycjonowanie, optymalizacja
- Grafika komputerowa - banery, wizytówki, reklama, poligrafia
- Animacja i multimedia - animacje FLASH, prezentacje mutimedialne
- Hosting - utrzymanie stron WWW, poczta e-mail
- Domeny - rejestracja i utrzymanie domen internetowych
- Doradztwo - w zakresie rozwiązań internetowych, działań promocyjnych
- Statystyki i Monity - monit bezpieczeństwa stron WWW, oprogramowanie statystyczne

To tylko niektóre z naszych usług praktycznie wykonujemy wszystko co związane jest z Internetem i tematami pokrewnymi.

____________

Co mogę umieścić na mojej stronie WWW ?
Wszystko co zechcesz.

Obecnie strony internetowe to już nie tylko proste dokumenty HTML z kilkoma grafikami (pamiętaj Internet zaczynał od prostych dokumentów tekstowych bez żadnej grafiki linków, adresów e-mail, sam tekst - zobacz jak szybko się to zmienia), są to skomplikowane w działaniu aplikację pozwalające na komunikację, wyszukiwanie, analizowanie, raportowanie.

Używając Internetu na co dzień i np. wypowiadając się na forum, czytając komentarze do aktualności na portalu czy też licytując aukcje mało kto zdaje sobie sprawę jak potężne i skomplikowane mechanizmy obsługują te czynności (wiesz, że żeby ten tekst wyświetlił Ci się w takiej formie, w tym miejscu i z otoczeniem takiej grafiki napisaliśmy ponad 30 000 linii tekstu - tyle zajmują skrypty obsługujące nasze strony. Nadal uważasz, że tworzenie stron jest proste ?).

Na Twojej stronie możemy umieścić każdą funkcjonalność jaką wymyślisz, od sprzedaży przez Internet, dzielenia się fotografiami, publikowaniem ogłoszeń przez rozsyłanie automatycznych e-maili, śledzenia zachowań użytkowników czy wyświetlania im treści w zależności od ich preferencji na skomplikowanych systemach analityczno-raportujących czy integrujących działania programów na Twoich komputerach z Twoją stroną WWW.

Nasze możliwości są nieograniczone ogranicza nas tylko wyobraźnia.
______________

Ile będzie trwało przygotowanie strony WWW ?
2-3 tygodnie.

W zasadzie tyle jest nam potrzebne na opracowanie i umieszczenie gotowej strony WWW na serwerze. Jednak z praktyki wiemy, że najdłużej zajmują rzeczy niezależne od nas takie jak zebranie i dostarczenie materiałów na stronę jak i zatwierdzanie projektów graficznych co trwa zazwyczaj od 3-5 tygodni.

Jeśli zależy Ci na tym aby Twoja nowa strona pojawiła się w sieci jak najszybciej, przemyśl co ma być na niej umieszczone, zbierz materiały i dostarcz je nam. Im bogatszy zbiór materiałów (struktura strony, zdjęcia, elementy identyfikacji wizualnej - logo, foldery reklamowe, hasło reklamowe) tym szybsza realizacja serwisu.