About usServicesPortfolioE-mail boxBlogOpinieContact us
 

Services » Shop on-line » Integracja sklepów z aukcjami Allegro

Sklep internetowy zintegrowany z Allegro

Jeśli masz już swój sklep internetowy, a oprócz tego prowadzisz również sprzedaż za pośrednictwem aukcji Allegro, warto abyś zainwestował w swój czas i zamówił u nas moduł integrujący Twój sklep internetowy z serwisem Allegro!

Moduł ten pozwala na prezentowanie  wybranych produktów z szerokiej oferty sklepu na portalu aukcyjnym Allegro.pl
Jest to niezbędna funkcja dla sklepów prowadzących sprzedaż jednocześnie przez sklep jak i aukcje allegro.pl


Oferujemy:


Projekt szablonu Allegro

- zgodny z grafiką sklepu internetowego i wymogami Allegro

- instalacja szablonu w koncie klienta Allegro

- szablon posłuży jako układ graficzny wystawianych aukcji


Oprogramowanie integrujące sklep internetowy z Allegro

Moduł integracyjny z Allegro.pl,  umożliwia pobranie większości  danych niezbędnych do wystawienia aukcji z karty produktu istniejącego w sklepie. 
Oto pola edytowalne z panelu sklepu dotyczące aukcji:

Tytuł aukcji,
kategoria, w której  aukcja ma zostać wystawiona,
edytowalny opis aukcji z możliwością zamieszczania zdjęć.
czas trwania aukcji,
data rozpoczęcia aukcji
data zakończenia aukcji
liczba oferowanych sztuk,
cena Kup Teraz,
cena minimalna
cena wywoławcza,
sposób dostawy,
formy płatności.

w CMS sklepu internetowego, zamieszczamy funkcję ‘wystaw na Allegro’  - kliknięcie na tę opcję sprawia, że przedmiot automatycznie zostaje wystawiony w Allegro (tam również będą zamieszczone: zdjęcia i opis produktu), 
w CMS uzupełniasz jedynie: cenę kup teraz/licytację, czas trwania aukcji, ewentualne promowanie aukcji.

System CMS będzie też śledził czas trwania aukcji, w przypadku jeśli aukcja dobiegnie końca lub przedmiot aukcji zostanie zakupiony, sklep internetowy otrzyma informację i automatycznie zaktualizuje stan magazynowy.


Integracja z aukcjami Allegro -  p o d s u m o w a n i e

Potrafimy usprawnić i zautomatyzować Twoją sprzedaż prowadzoną przez Internet.Oferujemy Ci oprogramowanie umożliwiające wystawianie produktów wprost z oferty Twojego sklepu internetowego do serwisu Allegro jako aukcję on-line. Nasza oferta obejmuje 4 wątki:


-> Produkty:
Wystawianie produktów odbywa się poprzez zaznaczenie produktu z oferty sklepu w panelu administracyjnym. Wszystkie dane o produkcie są następnie eksportowane i wystawiane w atrakcyjnej szacie graficznej na aukcjach. Po wygranej tworzy się zamówienie i zmiania stan magazynowy produktu.

-> Klienci
Informacje o zwycięzcy aukcji wysyłąne są przez nasz program do bazy Twojego sklepu internetowego - co możesz obserwować w panelu administracyjnym swojego sklepu. Umożliwia to proste wystawienie faktury - gdyż poszczególne dane zwycięcy zapisywane są w dziale 'Klienci', dzięki czemu każdy klient z Allegro znajduje się w bazie Twojego sklepu internetowego.

-> Stan magazynowy

Każdy zakup na aukcji allegro zintegrowanej z Twoim esklepem, jest połączony z magazynem sklepu internetowego. Tak więc ilość produktów w sklepie będzie zawsze aktualna i zgodna z czasem rzeczywistym, a Ty nie będziesz musiał ręcznie aktualizować ilości danego produktu w magazynie sklepu.

 

-> Promocja i Wizerunek

Profesjonalne aukcje Allegro to przede wszystkim reklama Twojej firmy, jej usług i produktów. Dbaj o wizerunek w sieci a szybko przekonasz się o tym, jak ogromne korzyści zaczniesz osiągać ze sprzedaży on-line. Dobra oprawa graficzna aukcji - najlepiej zintegrowana z grafiką Twojego sklepu internetowego - szybko zaowocuje dużym zainteresowaniem ze strony allegrowiczów.
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty
lub chciałbyś uzyskać kosztorys -> skontaktuj się z nami

Tworzenie stron www Łódź przykłady realizacjiPrzykłady realizacji zespołu MIMO.PL ::